150323 ikony lightbox

 

LightBOX 5000 K - normované osvětlovací těleso, které používá speciální lineární pětipásmové zářivkové trubice. Ty jsou navrženy a vyrobeny s ohledem na vysoký index podání barev (světlo se vyzařuje v dostatečně širokém spektru) a zaručenou barevnou teplotu 5000 K ("denní světlo"). Ta je doporučována jak teoretickými výpočty, tak praktickými poznatky odborníků (jedná se o iluminant D50 podle normy CIE a ANSI). Nezávislá recenze ZDE.

 

 alt

 

 

3 důvody pro dobré osvětlení

 

 

3 dŮVody pro dobré osvĚtlení

alt   alt   alt

      

BARVA

Chybné vyhodnocení barevnosti znamená komplikace, které nemusíte mít. LightBOX 5000K za znamená jistotu v komunikaci se zákazníky, při návrhu, zpracování i výrobě.

 

  

fOTO

Nejrychlejší řešení fotoateliéru pro produktovou fotografii. S řešením z DTP STUDIA (+ folie MYLAR SG6 a barevná pozadí) opakovaně dosáhnete i jako fotoamatéři profesionální výsledky! 

 

  

SVĚTELNÁ POHODA

Důležitost kvalitního osvětlení dokazují stovky pracovišť, kde LightBox 5000K využívají. Nejde jen o grafická pracoviště, ale i o výrobní prostory, zakázkové
kanceláře a důležitá pracoviště, kde světelná pohoda snižuje stres a únavu.
 

 

 

Popis, varianty ceny a objednávky produktu

 

 

Popis produktu LightBOX 5000 K


Vysoce leštěná mřížka s podélnými reflektory AL plechu a příčnými lamelami stromečkového profilu. Obsah hliníku v plechu 99,9%. Osvětlovací těleso osazené touto mřížkou umožňuje optimální kontrastní vidění bez únavy zraku, které způsobují odrazy na obrazovkách monitorů. Omezeného jasu L< 200 cd/m2 je dosaženo při vyzařovacím úhlu 60 stupňů.

Každé osvětlovací těleso LightBOX 5000K obsahuje pro optimální a rovnoměrné osvětlení vašeho pracoviště sudý počet speciálních pětipásmových trubic s normovanou barevnou teplotou 5000K a elektronický předřadník.

To zaručuje vysoký index věrnosti podání barev a přináší o 20% více světla a životnost přes 20.000 hodin!


Varianty - 3 rŮzné velikosti lightbox

 

   
         
LightBOX 5000K
PERSONAL
(65 x 30 x 8,5 cm)

alt na stojan
 

LightBOX 5000K
STANDARD
(65 x 65 x 8,5 cm)

alt na stojan i do závěsu

  LightBOX 5000K
L
ONG
(65 x 125,5 x 8,5 cm)

alt do závěsu

 

Závěsná podstropní tělesa LightBOX jsou navržena pro použití na pracovištích, které vyžadují zrakově náročnou činnost. 

SOUČÁSTI DODÁVKY JE TAKÉ OBRÁZKOVÝ MANUÁL A TAK INSTALACE LIGHTBOX 5000K NA VAŠEM PRACOVIŠTI JE OTÁZKOU 5TI MINUT.

 

alt CENY A OBJEDNÁVKY alt LightBOX 5000K + příslušenství alt ZDE alt

 

Instalace a reference

 


STOVKY INSTALACÍ V ČR A SR

altNormovaná osvětlovací tělesa LightBOX 5000K si našla stovky spokojených uživatelů už i v ČR a SR. 

Produkty Light BOX 5000K se plně osvědčují:

alt v kreativních studiích, DTP a pracovištích předtiskové přípravy, v technologické přípravě a tisku mezi grafiky a návrháři a tiskaři
alt v oblasti klasické i digitální fotografie u fotografů a v analogových a digitálních minilabech
alt v oblasti služeb, v reklamních agenturách, PR odděleních 
alt u prodejců barevných tiskáren a kopírek, barev, barevných fólií a papírů
alt v copy centrech a u uživatelů barevných vzorníků, tiskáren a kopírek
alt u vizážistů a v kadeřnických salónech
alt v zubařských ordinacích a v laboratořích
alt ve výstavních galeriích a na pracovištích s non-stop provozem

 

100 našich instalací - 24U; A GRAFIK; ACTIVEMEDIA; ADAPT PRINT; AMOS SOTWARE; ARIS; ARS GENERAL; ART LIVING; ATM SÍTOTISK; AUNIKA KLADNO; AXIM SPORT; AXIM SPORT; BANOSTAV-SB; BAUER MEDIA SK; BBH TSUCHIYA; BIOPHARM; CITY-MB; CONQUEST ENTERTAINMENT; CONTINENTAL GALLERY; CREART KUBÁTOVÁ RADKA; DELA COMPANY; DERMACOLOR; DRUCKVO; ELEPHANT COOP; ELMAR; EUROPHARM; EXATHERM; FASCINUM; FENOMEN MULTIMEDIA; FOTO PECHA; GRAFICKÉ STUDIO ŽABKA; GRAFIE CZ; GRAPH; GRASPO CZ; HEFAS; HLAVNÍ MESTO PRAHA; INCOME; JAROMÍR LINART; JAZZART; JMJ; KALUMA; KOHI-MONT; KRÉDO; KVTISK; LA TAUPE; LIMON FRESH CONCEPT; LIREA; LNT; MAYER/MCCANN - ERICKSON; MIHAL; MICHAL NESVATBA; MLÝN HAVLÍCKUV BROD; NAKLADATELSTVÍ FRAGMENT; NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV; NOON FILMTECHNIK; ORTIKA; ORTOPTIKA; P.M.P. COMPANY; PEKÁREN PEKNÝ DEN; PENTIA; PRODUCTION TEAM; PROGRES PRINT; PROGRESSWAY; PROTRADE; PYXIS CREATIVE; QUENTIN; SHARP CENTRUM; SPIRIG EASTERN; SPIRIG EASTERN; SPIRIG EASTERN; STI CESKO; STREDNÍ ŠKOLA SPOJU A INFORMATIKY; ŠTÚDIO F; TISKÁRNA HELBICH; TISKARNA JISKRA; TRANSMEDIC SLOVAKIA; TRIADA; UNIVERZITA KONŠTANTÍNA FILOZOFA; UNIVERZITA PARDUBICE; ÚSTAV ANORGANICKÉ CHEMIE AV CR; V+Z REPRO SERVIS; VISCOFAN CZ; VON MOOS; ZÁPADOCESKÁ UNIVERZITA V PLZNI; ZE-BRA STAVEBNÍ;

 

 

 

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX