V době nouzového stavu máte možnost přihlásit se do distančního kurzu CorelDRAW a máte tak jedinečnou šanci získat v sadu v hodnotě 20.000 Kč za čtvrtinovou cenu. Takovou nabídku nikde nenajdete, a tak uvažovat o této investici, i v této zvláštní době, je rozumné. Objednávky jsou časově omezeny. E-shop ZDE

Výuková část je realizovaná po internetu a její součástí je prémiová, časově neomezená EDU licence CorelDRAW GS 2021 a 4 doplňkové produkty. Ty však dostanete balíčkem poštou!

 

Investice do vzdělání se vždy vyplatí. Distanční kurz s CORELDRAW GS 2021 v časově neomezené licenci za akční cenu 4.890 Kč. Jedinečná šance jak získat sadu v hodnotě 20.000 Kč za čtvrtinovou cenu. Takovou nabídku nikde nenajdete, a tak uvažovat o této investici, i v této zvláštní době, je nanejvýš rozumné. Jen je třeba si pospíšit. Objednávky jsou časově omezeny. E-shop ZDE

S kurzem dostanete prémiovou, časově neomezenou licenci CorelDRAW Graphics Suite 2021 a 5 doplňkových produktů!

Výhodou elearningového kurzu je především úspora času. Nikam nemusíte jezdit, studujete v době, kdy máte čas. V týdeních intervalech dostanete 4 jednotlivé lekce. 

 

VYUŽIJTE ŠANCE

 

Daňový doklad je vydáván bezprostředně po zaplacení s fakturační položkou Kurz CorelDRAW 2021 (lze zahrnout do nákladů či odečíst z výdajů na školení). Všechny ceny jsou udávané bez DPH. 3x za sebou jsme získali od společnosti Corel titul Corel Distributor of the Year. 

 

 

KLIKNĚTE PRO VÍCE INFORMACÍ (1 - 2 - 3 - 4)

 

 

Kurz + CorelDRAW Graphics Suite 2020

  

Za necelých 5.000 korun dostanete

 

 1. CorelDRAW Graphics Suite 2021 EDU v časově neomezené licenci (produkt info ZDE)
 2. MediaPACK CorelDRAW GS 2021 – DVD s kompletní instalací
 3. PlusPACK 2021 – rozšiřující balíček pro CorelDRAW 2020 včetně 700 CZE písem a CZE dokumentace (produkt info ZDE)
 4. VariablePACK – 40 variabilních CZE písem pro nové typografické možnosti CorelDRAW GS 2021 (produkt info ZDE)
 5. Dvě tištěné příručky –"První kroky s CorelDRAW" a "Co je nového v CorelDRAW".
 6. Elearningový kurz – 4 obsáhlé lekce zpracované formou PDF skript, video a audio učitele

licence coreldraw gs EDU obsahuje

 

Hlavní aplikace

 • CorelDRAW 2021 – Vektorové ilustrace a stránkový zlom
 • Corel PHOTO-PAINT 2021 – Program pro tvorbu a úpravu obrázků
 • Corel Font Manager 2021 – Nástroj pro správu písem
 • PowerTRACE – převod rastrů na vektorovou grafiku s využitím umělé inteligence
 • CorelDRAW.app – grafické návrhy a vektorové ilustrace online prostřednictvím webového prohlížeče
 • CAPTURE – nástroj pro tvorbu snímků obrazovky 
 • AfterShot 3 HDR – editor fotografií ve formátu RAW

Digitální obsah a dokumentace

 • Digitální obsah - 1 000 klipartů, digitálních obrázků a šablon reklamních panelů, 1 000 digitálních fotografií s vysokým rozlišením, Více než 1 000 písem TrueType a OpenType (anglická verze), 50 profesionálně navržených šablon, Více než 600 přechodových, vektorových a rastrových výplní
 • Dokumentace - Stručná úvodní příručka, Stručná referenční příručka, Soubory online nápovědy

poznámka

 

Za příplatek 2.490 Kč se můžete zúčastnit v školení v DTP STUDIU „Práce s barvou“ a „Správná tvorba a editace PDF“ – eshop ZDE

 

 

Kurz + CorelDRAW Standard 2020

 

 

O 1.000 Kč levnější varianta

 

CDST2020box

V případě, že nechcete využívat všech funkcí verze Graphics Suite můžete zvolit distanční kurz s produktem CorelDRAW Standard 2021 za cenu 3.990 Kč+ DPH

 1. CorelDRAW Standard 2021 EDU v časově neomezené licenci (produkt info ZDE)
 2. PlusPACK 2021 – rozšiřující balíček pro CorelDRAW 2020 včetně 700 CZE písem a CZE dokumentace (produkt info ZDE)
 3. První kroky s CorelDRAW – praktická tištěná příručka z DTP STUDIA
 4. Elearningový ​​​​​​​ kurz – 4 obsáhlé lekce zpracované formou PDF skript, video a audio učitele

 

licence coreldaraw standard edu obsahuje

 

 • Hlavní aplikace
  • CorelDRAW Standard 2021. Najděte nástroje vektorové ilustrace a rozvržení stránky, které potřebujete k řešení jakéhokoli projektu a přinášejí výsledky, na které budete hrdí.
  • Corel PHOTO-PAINT Standard 2021. Vytvářejte podmanivé obrázky s působivými možnostmi úpravy fotografií a ovládacími prvky.
 • Kvalitní obsah bez licenčních poplatků. Udržujte své návrhy svěží pomocí 1 000 klipartů a digitálních obrázků, 100 fotografií bez poplatku, s vysokým rozlišením, 175 písem, 20 fotorámečků, 900 výplní a 60 profesionálně navržených šablon.
  • 1 000 klipartů a digitálních obrázků
  • 100 fotografií bez poplatku, s vysokým rozlišením
  • 175 písem, 20 fotorámečků, 900 výplní
  • 60 profesionálně navržených šablon včetně certifikátů, reklam, vizitek, hlavičkových papírů, letáků, plakátů a dalších
  • Rychlý návod, Ukotvitelný tip, Soubory nápovědy online.

 

Obsah kurzu

 

LEKCE 01 – ZAČÍNÁME S CORELDRAW

 

Ať už jste uživatel kterékoliv z verzí CorelDRAW GS X3 - 2021, po nainstalování programu se seznamte s rozložením plochy. Základní nastavení je v každé verzi trochu odlišné, nicméně pokud vyjdeme z nejnižší verze X3, budete se snadno orientovat i ve verzích vyšších.

 • První část je věnovaná ROZVRŽENÍ PLOCHY. Vytiskněte si skripta, přečtěte si jejich obsah, pusťte video, potom si pusťte Váš CorelDRAW a soubor MP3 v pozadí a opakujte si znalosti z výukového videa. To je podle našich zkušeností nejrychlejší způsob výuky.
 • Po zvládnutí znalostí z prvního videa přejdeme na ovládnutí ZÁKLADNÍCH EDITAČNÍCH NÁSTROJŮ. I v druhé části postupujte obdobně jako v části první. V tomto případě počítejte s delší dobou zvládnutí základních editačních nástrojů. Pokud jste úplným začátečníkem, doporučujeme si tuto část další den zopakovat.
 • Další nástroje, které obsahuje každý CorelDRAW jsou KRESLICÍ NÁSTROJE, NÁSTROJE PEVNÝCH TVARŮ A TEXTŮ a INTERAKTIVNÍ NÁSTROJE. Pokud je zvládnete, dá se říci, že jste základním způsobem připraveni pro práci s CorelDRAW. I zde postupujte obdobně jako v předchozích částech.
 • Poslední částí první lekce jsou NÁSTROJE VLASTNOSTÍ OBJEKTŮ. I když se v tomto případě nejedná o výkonnou nebo kreativní funkci, rozhodně ji nepřehlížejte. Odmění se Vám informacemi, které jsou neocenitelné i v mnoha složitých grafikách.

VARUJEME však před bezmyšlenkovitým přeskakováním ze souboru na soubor, a to i v případě, že jste s CorelDRAW již nějaký soubor zpracovali. Mnoho takzvaných profesionálů neumí ani základní interaktivní nástroje, které se Vy naučíte v této lekci.

 

 

LEKCE 02 – ZAČÍNÁME S CORELDRAW

 

Druhá lekce navazuje na předchozí znalosti z lekce první. Předpokládáme, že máte již nainstalovanou některou z verzí CorelDRAW X3 – 2021 a že jste seznámeni s rozložením plochy a jejím základním nastavením. Zároveň ovládáte i jednotlivé základní nástroje tak, jak bylo popsáno v předchozí lekci.

 • První část druhé lekce je věnovaná PRÁCI SE SOUBORY, ÚPRAVÁM A FORMÁM ZOBRAZENÍ. Metodika výuky zůstává stejná jako v první lekci - vytiskněte si skripta, přečtěte si jejich obsah, pusťte video, potom si pusťte Váš CorelDRAW a soubor MP3 v pozadí a opakujte si znalosti z výukového videa.
  • Základem bezproblémové práce s CorelDRAW je vždy ovládnutí rutinních funkcí, jako je otevírání a ukládání souborů, tisk, exporty a importy.
  • Po zvládnutí znalostí přejdeme na ovládnutí ZÁKLADNÍCH ÚPRAV. I zde postupujte obdobně jako v předchozích částech. V tomto případě počítejte s delší dobou zvládnutí. Pokud jste úplným začátečníkem, doporučujeme si tuto část další den zopakovat.
 • Další část této lekce je věnována ZOBRAZOVÁNÍ DOKUMENTU. CorelDRAW má v této oblasti řadu funkcí, které nesmírně pomáhají k dobrému výsledku a které významně urychlují práci.
 • Poslední částí druhé lekce jsou funkce USPOŘÁDÁNÍ JEDNOTLIVÝCH OBJEKTŮ. Jedná se o neocenitelné nástroje, které oceníte jak v jednoduchých, tak i ve složitých grafikách.

  

LEKCE 03 – POKROČILEJŠÍ FUNKCE


Třetí lekce navazuje na předchozí znalosti prvních dvou lekcí. Předpokládáme, že jste seznámeni s rozložením plochy, jejím základním nastavením, ovládáte jednotlivé základní nástroje a základní a speciální typy úprav, umíte přepínat mezi jednotlivými typy zobrazení a ovládáte uspořádání jednotlivých objektů tak, jak bylo popsáno v předchozích lekcích.

 • První část třetí lekce je věnovaná ZMĚNÁM, EFEKTŮM a RASTRŮM. Metodika výuky zůstává stejná jako v první lekci - vytiskněte si skripta, přečtěte si jejich obsah, pusťte video, potom si pusťte Váš CorelDRAW a soubor MP3 v pozadí a opakujte si znalosti z výukového videa.
  • Nyní již k jednotlivým částem třetí lekce. Velmi často potřebujete při pokročilejší práci s CorelDRAW měnit již definovanou grafiku. ZMĚNÁM jsou věnována 2 výuková videa.
  • Jenou z pokročilých grafických možností, kterými program CorelDRAW vyniká, jsou EFEKTY. I když se jedná o lákavé funkce, jejichž výsledků jinými grafickými možnostmi těžko dosáhnete, nedoporučujeme to s efekty příliš přehánět. V tomto případě počítejte s delší dobou zvládnutí. Pokud jste úplným začátečníkem, doporučujeme si tuto část další den zopakovat.
 • Poslední část třetí lekce je věnovaná RASTRŮM. Jedná se o neocenitelné nástroje, které oceníte jak v jednoduchých, tak i ve složitých grafikách.

 

 

LEKCE 04 – POKROČILEJŠÍ FUNKCE

 

Poslední lekce je věnovaná PRÁCI S TEXTEM, NASTAVENÍ NÁSTROJŮ, SPRÁVĚ OKEN a PRÁCI S NÁPOVĚDOU. Metodika výuky zůstává stejná jako v první lekci - vytiskněte si skripta, přečtěte si jejich obsah, pusťte video, potom si pusťte Váš CorelDRAW a soubor MP3 v pozadí a opakujte si znalosti z výukového videa. Nyní již k jednotlivým částem čtvrté lekce.

 • Jednou z nejpoužívanějších funkcí při práci s CorelDRAW je PRÁCE S TEXTEM. Té jsou věnována 3 výuková videa.
 • Jednou z pokročilých funkcí, které významně zvyšují produktivitu práce v programu CorelDRAW, je možnost NASTAVENÍ NÁSTROJŮ. I zde postupujte obdobně jako v předchozích částech. Vytiskněte si skripta, přečtěte si jejich obsah, pusťte video, potom si pusťte Váš CorelDRAW a soubor MP3 v pozadí a opakujte si znalosti z výukového videa.
 • Speciální výukové video je věnováno SPRÁVĚ OKEN A PANELŮ. Doporučujeme si postupně pootvírat všechny panely tak, abyste viděli, jaké úžasné možnosti CoreDRAW nabízí. V tomto případě počítejte s delší dobou zvládnutí. Pokud jste úplným začátečníkem, doporučujeme si tuto část další den zopakovat.
 • Poslední část čtvrté lekce je věnovaná NÁPOVĚDĚ. CorelDRAW má velmi propracovaný systém nápověd – od interaktivní nápovědy, přes oblast rad odborníků a výukových videí, až ke klasické, velmi rozsáhlé nápovědě.

 

 

Forma a harmonogram

 

 

FORMA KURZU

 

Výhodou distančního vzdělávání je především úspora času. Nikam nemusíte jezdit, studujete v době, kdy máte čas. V týdeních intervalech dostanete 4 jednotlivé lekce. 

 

HARMONOGRAM KURZU

 

calendar

1. lekce a 2. lekce je věnována začátečníkům. 

 • 1. lekce obsahuje kapitoly Rozvržení plochy, Základní editační, kreslící a interaktivní nástroje, Nástroje pevných tvarů, textů a vlastností objektů
 • 2. lekce obsahuje Základní správu souborů, Tisk a další typy výstupů, Základní a speciální úpravy, Zobrazení dokumentu a Uspořádání objektů

3. lekce a 4. lekce je věnována pokročilejším uživatelům. 

 • 3. lekce obsahuje Efektové funkce vektorových objektů, Ratry a jejich základní a efektové úptavy
 • 4. lekce je zaměřena na Práci s textem, Nastavení nástrojů, Správa oken a Nápověda

 

Ceny

  

 

OBJEDNÁVKY A CENY

 

Všechny ceny jsou udávány bez DPH. Při objednávkách kteréhokoliv z výše uvedených kurzů dostanete zdarma sadu Pantone Color Of The Year 2020 se vzorníkem.

 

VYUŽIJTE ŠANCE

 

Daňový doklad je vydáván bezprostředně po zaplacení s fakturační položkou Kurz CorelDRAW 2020 (lze zahrnout do nákladů či odečíst z výdajů na školení). Všechny ceny jsou udávané bez DPH. 3x za sebou jsme získali od společnosti Corel titul Corel Distributor of the Year

 

 

 

 

 

 

OBJEDNÁVKY A CENY

Všechny ceny jsou udávány bez DPH. Při objednávkách kteréhokoliv z výše uvedených kurzů dostanete zdarma sadu Ninja Color Wheel Metallics C/U s barvami Pantone Metallics. 

 

 

 

 

 

 

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX